I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku Szymon odebrał nagrodę za logo szkoły

Szymon odebrał nagrodę za logo szkoły

Kilka miesięcy temu uczeń klasy 3E - Szymon Bednorz wygrał konkurs na logo maseczki ochronnej związanej z naszym liceum. W miniony piątek wraz ze świadectwem Szymon odebrał również nagrodę. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy.

Organizatorki konkursu – Jolanta Murzyn oraz Jolanta Stelmach-Adamczyk postanowiły wyróżnić grafikę Hanny Adamek z klasy 2aL. Grafikę Hani możecie podziwiać na stronie internetowej szkoły i na Facebooku przy okazji ogłaszania różnych konkursów związanych z Powstaniami Śląskimi.