I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku Finał Wojewódzkiego Konkursu Anatomicznego

Finał Wojewódzkiego Konkursu Anatomicznego

W kwietniu odbył się finał Wojewódzkiego Konkursu Anatomicznego organizowanego przez Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. M. Wańkowicza w Katowicach.

Brali w nim udział również uczniowie naszej szkoły – Aldona Rożek i Filip Dziuba. W konkursie brało udział łącznie 196 szkół z całego województwa. Spośród 9000 uczniów, którzy brali udział w etapie szkolnym, do finału zakwalifikowało się tylko 18 z nich. Miło nam poinformować, że Aldona Rożek wygrała konkurs – zajęła I miejsce, zaś Filip Dziuba był IV.

Serdecznie gratulujemy!!