I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku Dzień otwarty w I LO w Rybniku

Dzień otwarty w I LO w Rybniku

Dzień otwarty w I Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Powstańców Śląskich w Rybniku zostanie zorganizowany w piątek 26 kwietnia w godzinach 13:00-16:00. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej szkoły!

W programie m.in. zwiedzanie szkoły, spotkania z uczniami, eksperymenty w pracowniach chemicznej i fizycznej oraz krótka prezentacja artystyczna w auli szkolnej. W tym dniu nasi uczniowie będą do Waszej dyspozycji. Podczas oprowadzania po szkole będziecie mogli z nimi porozmawiać i zadawać pytania dotyczące naszej szkoły.

Tak było…

Jak będzie? Przekonaj się – warto 🙂