I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku Życzenia od uczniów

Życzenia od uczniów

Drodzy Nauczyciele i Pracownicy naszej Szkoły!

W dniu Waszego święta chcielibyśmy życzyć Wam przede wszystkim dużo zdrowia, które w obecnych czasach jest szczególnie ważne. Aby nie zabrakło Wam zapału, siły i cierpliwości, abyście czuli satysfakcję z wykonywanej pracy, aby każdy dzień przynosił radość i życzliwość. Jednocześnie z głębi serca dziękujemy za trud, jaki wkładacie w nasze wychowanie, za wszelką mądrość, którą nas obdarzacie, dobre słowo, ale i krytykę. Niech spełnią się wszystkie Wasze marzenia, a praca będzie owocna i przyjemna.

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Edukacji Narodowej!

Samorząd Uczniowski I LO w Rybniku