I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku Zwycięstwo siatkarzy

Zwycięstwo siatkarzy

We wtorek 5 marca 2019 r. w Czerwionce-Leszczynach odbył się Turniej Piłki Siatkowej Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu Rybnickiego, w którym udział wzięła reprezentacja naszej szkoły.

Do turnieju przystąpiły 3 drużyny : ZSP w Ornontowicach, gospodarz czyli ZS w Czerwionce Leszczynach i Powstańcy.

1 mecz : Powstańcy  – ZSP Ornontowice : 3 – 0

2 mecz : ZSP Ornontowice – ZS Czerwionka Leszczyny : 3 – 0

3 mecz : ZS Czerwionka  Leszczyny  – Powstańcy : 0 -3
Dwa wygrane mecze i  zajęliśmy I miejsce w turnieju. Naszą szkołę reprezentowali: Kacper Konopacki, Michał Bańczyk, Adam Cygan, Mateusz Wojtyński, Mateusz Początek, Jakub  Bartoszek, Mikołaj Ćmok.
Serdecznie  Gratulujemy !!!