I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku Zakończenie Akcji Charytatywnej

Zakończenie Akcji Charytatywnej

Zachęcamy Was do udziału w pięknej AKCJI CHARYTATYWNEJ dla polskich dzieci z Kresów "Święty Mikołaj z polskimi dziećmi mieszkającymi na Kresach", organizowanej przez Towarzystwo Patriotyczne Kresy w Częstochowie za pośrednictwem Śląskiego Kuratora Oświaty w Katowicach.

W ramach tej akcji przeprowadzimy zbiórkę artykułów żywnościowych, szkolnych, słodyczy i maskotek, które zostaną przekazane dzieciom w polskich szkołach na Wileńszczyźnie, w Grodnie, we Lwowie i w Stanisławowie.

Dary (podpisane imieniem, nazwiskiem i klasą) można składać do piątku 8 listopada w sali 208 do godz. 11:30