I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku XXI Festiwal Teatrów w Języku Angielskim

XXI Festiwal Teatrów w Języku Angielskim

XXI Festiwal Teatrów w Języku Angielskim już za nami. W tegorocznej edycji Jury najwyżej oceniło sztukę Zespołu Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Żywcu zatytułowaną ?NATURAL INSTINCT?, zaś II miejsce wywalczyli uczniowie naszej szkoły - klasa 2b sztuką ?IS IT THIS STORY??. III miejsce zajęli uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących z Żor ze sztuką ?THERE?S A METHOD IN MY VOICE?.

Nagrodę specjalną Ukrytego Jurora ufundowaną przez firmę Ecol otrzymała klasa 2a za sztukę ?THE WURST STORY EVER?. Ponadto Jury przyznało nagrody dodatkowe i wyróżnienia ? tytuł najlepszej aktorki i aktora przyznano Kamili Tamiole i Pawłowi Głowatemu z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Żorach. Za najlepszy duet komediowy uznano Kacpra Plisza oraz Macieja Boczarskiego z klasy 2b (I LO w Rybniku), którym przyznano specjalną Nagrodę Filpa i Flapa.

Dodatkowe nagrody ufundowały szkoły językowe ? Britannia wyróżniła nagrodą za najlepszą wymowę Klaudię Mizię z klasy 2b, zaś nagrodę Pascal Connect otrzymali uczniowie Zespołu Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Rybniku za sztukę ? THE ROOM OF BAD JOKES?.

W konkursie na najlepszy plakat promujący kolejną edycję imprezy w naszej szkole przyznano 2 pierwsze miejsca i 1 wyróżnienie. I miejsce zajęła praca Klaudii Wysiadeckiej (2f) ex equo z pracą Karoliny Cyganek i Anny Kurpanik (1a). Wyróżnienie otrzymała Hanna Wencel (2d).

Do zobaczenia już za rok!