I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku XIV Pojedynek Artystyczny na Słowa ? finał

XIV Pojedynek Artystyczny na Słowa ? finał

W finale XIV Pojedynku na Słowa nasza drużyna spotkała się z I LO im.K.Miarki z Żor. Przeciwnik był naprawdę świetny, ale walczyliśmy dzielnie i zajęlismy drugie miejsce.

Tym razem wielkie brawa należą się Zuzannie Stokłosie, która zdobyła maksymalną ilość punktów.

Indywidualne wyróżnienia dla najlepszych uczestników całej tegorocznej edycji Pojedynku otrzymali Martyna Pogorzelczyk i Kajetan Szendzielorz. Jesteśmy dumni z całej drużyny i życzymy wszystkim dalszych artystycznych sukcesów!

Dziękujemy Panu Dyrektorowi Tadeuszowi Chrószczowi, który uświetnił nasz występ recytacją wiersza Jacka Kaczmarskiego  „Epitafium dla Brunona Jasieńskiego”. Dziękujemy również p. Barbarze Zaparty – Piaseckiej i ks. Piotrowi Piekle za niezawodne wsparcie, a klasie IIB za wytrwałe kibicowanie.

Pomyślcie o następnym Pojedynku! Zapraszamy chętnych do drużyny!

Dziękujemy p. prof. Aleksandrze Kotas za przygotowanie uczniów do konkursu!

Kolejność występów:

Tadeusz Chrószcz ? recytacja