I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku Współpraca z UŚ: konwersacje z nativem

Współpraca z UŚ: konwersacje z nativem

W czwartek, 12 kwietnia, pani Hanna Sitter (pracownik Filologii Angielskiej Uniwersytetu Śląskiego, native speaker) przeprowadziła w naszej auli cykl zajęć - konwersacji z uczniami klas dwujęzycznych.

Opowiedziała o swoim mieście ? Oshkosh w stanie Wisconsin, powodach do przyjazdu do Polski i swojej pracy na Uniwersytecie Śląskim.

Jednak największe emocje wyzwoliły się podczas drugiej części spotkania, kiedy uczniowie zaangażowali się w pełną zwrotów dyskusję na temat amerykańskiego prawa dostępu do broni.

Czekamy z niecierpliwością na następną okazję do rozmowy na równie ciekawy temat.

>> Współpraca z Uniwersytetem Śląskim – czytaj więcej

us-logo zaplanuj przyszlosc z i lo w rybniku