I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku Współpraca I LO z Uniwersytetem Śląskim

Współpraca I LO z Uniwersytetem Śląskim

Reprezentacja naszej szkoły pojawiła się w Katowicach, żeby omówić szczegóły trójstronnej umowy pomiędzy Uniwersytetem Śląskim, I Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Powstańców Śląskich w Rybniku oraz Miastem Rybnik.

Przypomnijmy, że podpisanie dokumentu było jednym z punktów uroczystości organizowanych w ramach obchodów 95-lecia istnienia szkoły, które miały miejsce w Teatrze Ziemi Rybnickiej w dniu 22 grudnia 2017 roku.

Współpraca z Uniwersytetem Śląskim ma umożliwić uczniom I LO w Rybniku pełniejszy rozwój, pogłębianie wiedzy i zainteresowań. Będą oni mogli uczestniczyć w wybranych wykładach, seminariach i warsztatach odbywających się na terenie uczelni oraz korzystać z zajęć prowadzonych w szkole przez pracowników akademickich. Z kolei nauczyciele otrzymają wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych.

>> http://zs1.rybnik.pl/liceum/uniwersytetslaski

zaplanuj przyszlosc z i lo w rybniku