I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku Wigilia Międzynarodowa 2016 (galeria)

Wigilia Międzynarodowa 2016 (galeria)

Za nami kolejna Wigilia Międzynarodowa zorganizowana przez uczniów naszej szkoły.

Tegoroczna Wigilia Międzynarodowa już 22 grudnia wprawiła nas w świąteczny nastrój. Zgromadzeni goście mieli okazję dowiedzieć się interesujących informacji na temat świąt Bożego Narodzenia państw takich jak Hiszpania, Japonia, Rosja, Meksyk czy USA. Ponadto wszyscy zostali zaproszeni na degustację specjałów wigilijnych przygotowanych przez uczniów naszej szkoły jak i tradycyjnego pieczonego indyka.

Impreza artystyczna, którą poprowadziła Klaudia Kulesza, przebiegła w świątecznej i pogodnej atmosferze. Zebranej publiczności zaprezentowali się m.in. wokaliści ? Michalina Porszke (?Kolęda Maryi? i ?L’amour nous guidera?) i Małgorzata Dudek (?La vie en rose?, akompaniament ? Tomasz Kukułka). Nie zabrakło także tradycyjnego koncertu kolęd w wykonaniu szkolnego chóru Bel Canto.

Życzenia świąteczne złożyli dyrektor Tadeusz Chrószcz, prezes rady rodziców Paweł Bronikowski i przewodniczący szkoły Bartosz Wiszniowski.