I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku Trwa zbiórka przedmiotów na licytację i konkursy

Trwa zbiórka przedmiotów na licytację i konkursy

Podczas Wielkiego Balu ?Powstańców? będą miały miejsce konkursy i licytacja, z których całkowity dochód zostanie przeznaczony na remont szkolnej auli.

Rada Rodziców przy ZS nr 1 im. Powstańców Śląskich w Rybniku organizuje bal charytatywny – Wielki Bal Powstańców, na którym będą miały miejsce konkursy i licytacja, z których całkowity dochód zostanie przeznaczony na remont szkolnej auli. Trwa zbiórka przedmiotów, które będą nagrodami w konkursach albo zostaną wystawione na licytacji. Przedmioty można przekazywać w szkole (w sekretariacie, pokoju nauczycielskim). Do każdego przekazanego przedmiotu należy załączyć wypełnione OŚWIADCZENIE – POBIERZ TUTAJ.

Zbiórka trwa do końca roku 2017 roku. Zachęcamy do wsparcia szkoły.

Przykładowe przedmioty, które można przekazać: książka, obraz (również samodzielnie wykonany), bon na wybraną usługę, karnet, różnego typu gadżety ? wszystko, co uznacie na wartościowe i sami chcielibyście wygrać w konkursie. W razie pytań proszę o kontakt mailowy lub osobisty.

Agnieszka Groborz
agagroborz@gmail.com