I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku Trening „S. O. S”

Trening „S. O. S”

Poradnia Psychologiczno ? Pedagogiczna w Rybniku (ul. T. Kościuszki 55)

zaprasza uczniów na TRENING ?S.O.S.” oraz Program DI!

Trening ?S.O.S? to zajęcia adresowane dla tych, którzy chcą lepiej radzić sobie ze stresem.

Zajęcia warsztatowe będą odbywały się w środy, godz. 17.00- 18.00 na terenie poradni.

Pierwsze spotkanie: 3 październik 2018.
Planowany termin zakończenie zajęć – luty 2019.

Zapisy- telefonicznie lub osobiście w sekretariacie poradni pod numerem: 324223935

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z osobami prowadzącymi zajęcia:

p. Katarzyną Beszczyńską i p. Kamilą Woźnicą

W ramach pracy z uczniem zdolnym rusza nowy sezon kreatywnego programu edukacyjnego Destination Imagination.

Uczniów z rybnickich szkół ponadgimnazjalnych, chcących uczestniczyć w warsztatach i przeżyć niesamowitą przygodę, zapraszamy na spotkanie informacyjno- rekrutacyjne z

p. Kamilą Woźnicą, które odbędzie się w Poradni Psychologiczno ? Pedagogicznej w poniedziałek, 1.10.2018, o godz. 17.00 w gabinecie nr 4. Liczba miejsc w drużynie jest ograniczona.

Aby dowiedzieć się więcej o Destination Imagination zachęcamy do odwiedzenia strony programu https://www.kreatywnosc.pl