I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku Szwajcaria 2018 – wycieczka

Szwajcaria 2018 – wycieczka

W pierwszej połowie czerwca 2018 roku planowany jest tygodniowy wyjazd uczniów naszej szkoły do Szwajcarii.

Genewa, Lucerna, Lozanna, Berno, francuskie Chamonix, wjazd najwyżej na świecie dojeżdżającą kolejką na jeden ze szczytów w masywie Mont Blanc oraz jednodniowa wizyta studyjna w Europejskim Ośrodku Badań Jądrowych CERN to tylko niektóre punkty programu?

Tym razem program wzbogacony został jeszcze o wizytę w pierwszej w świecie fabryce czekolady w wiosce Broc.

Szczegółowy program wycieczki oraz relację z poprzedniego wyjazdu znajdziecie tutaj:

Informacji udziela oraz zgłoszenia przyjmuje (do 20 grudnia br.) opiekun wyjazdu Grażyna Kostyrka, sala 114.

>> Szczegółowy program