I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku Spotkanie z Izabelą Derą

Spotkanie z Izabelą Derą

W ramach Jubileuszowego Festiwalu Nauki ? JuFeNalia 2017/18 z uczniami naszej szkoły spotka się projektantka odzieży Izabela Dera.

Spotkanie absolwentki szkoły Izabeli Dery z obecnymi uczniami zostanie zorganizowane w piątek 10 listopada o godzinie 9:00.

>> JuFeNalia 2017/18 – czytaj więcej

Izabela DeraIzabela Dera
projektant ubioru / stylista / miłośnik psów i kotów/

Wykształcenie: artysta plastyk, ukończyła m.in. Akademię Sztuk Pięknych im Władysława Strzemińskiego w Łodzi, kierunek projektowanie ubioru.

Zawodowo zajmuje się projektowaniem ubiorów damskich oraz doradztwem w sprawach wizerunku. Na stałe pracuje w rybnickiej firmie Getex.

Hobby to zajmowanie się psem i kotami oraz spacery. W ramach nadwyżek czasu uprawia malarstwo olejne.

Motto: Żyć tak, jakby każdy dzień miał być ostatnim.