I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku Ślubowanie klas pierwszych

Ślubowanie klas pierwszych

14 października odbyło sie w naszej szkole uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych.

Po ślubowaniu w auli szkolnej dyrektor Tadeusz Chrószcz wręczył listy gratulacyjne nauczycielom, którzy otrzymali Nagrodę Ministra Edukacji Narodowej (Ewa Gatnar) i Nagrody Prezydenta Miasta Rybnika (Krystyna Uherek, Adam Doliba). Wybrani nauczyciele otrzymali także Nagrody Dyrektora ZS nr 1 w Rybniku.

Zwieńczeniem spotkania w auli był krótki występ artystyczny w wykonaniu uczniów naszego gimnazjum i liceum.

fot. Adam Doliba, sl