I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku Powstańcy zwyciężają w projekcie na II budżet patrycypacyjny MRM

Powstańcy zwyciężają w projekcie na II budżet patrycypacyjny MRM

21 marca podczas pierwszego dnia Rybnickich Targów Edukacji został ogłoszony zwycięzca projektu na II budżet patrycypacyjny Młodzieżowej Rady Miasta. Z dumą informujemy, że 10 000zł na realizację planu otrzymało nasze liceum!

Pragniemy przypomnieć, że poprzednią edycję budżetu MRM wygrał Zespół Szkół Urszulańskich w Rybniku. Na zdjęciu można zobaczyć zarówno byłych, jak i tegorocznych zwycięzców.
Nagrodę odebraliśmy z rąk Prezydenta Rybnika – Piotra Kuczery oraz Przewodniczącej MRM.
Klaudia Kulesza, Mikołaj Pricop, Piotr Kopka i Bartosz Krzyżanowski pod opieką Pani Sabiny Kotyrby podsunęli pomysł stworzenia w ?Powstańcach? studia nagraniowego ?Tu Powstaje(MY)?, w którym będzie możliwość nagrywania swojej autorskiej muzyki, podcastów, audiobooków i audycji,które będą publikowane w Internecie,na szkolnych portalach społecznościowych (YouTube,Facebook,strona szkoły).
Emocje sięgnęły zenitu!
BRAWO MY!