I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku Nasi w ?Szkolnym Ryjku?

Nasi w ?Szkolnym Ryjku?

W piątek 24 listopada w centrum handlowym Focus Park w Rybniku odbył się ?Szkolny Ryjek?. Impreza została zorganizowana w ramach 22. edycji Rybnickiej Jesieni Kabaretowej ? Ryjek 2017.

Wśród szkolnych gwiazd kabaretowych znalazła się również drużyna z ?Powstańców? – Kabaret Młodych Pań, czyli uczennice z klasy IIA naszego gimnazjum: Irmina Lepiarczyk, Anna Musielak i Magdalena Morgała. Dziewczyny przedstawiły autorski skecz zatytułowany ?Ale jak to?, zdobywając II miejsce.

Serdecznie gratulujemy i liczymy na kontynuowanie świetnych tradycji kabaretowych. W końcu nazwa zobowiązuje.

Tekst: Joanna Mikszta

Zdjęcia: ks. Paweł Zieliński