I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku Nasi uczniowie wśród Rybnickich Prymusów

Nasi uczniowie wśród Rybnickich Prymusów

Dziś w budynku Ogniska Pracy Pozaszkolnej ? Zespół ?Przygoda? w Rybniku odbyło się wręczenie stypendiów prezydenta Rybnika i tytułów Rybnickiego Prymusa.

Z naszej szkoły Stypendium Prezydenta Miasta Rybnika otrzymali Mateusz Bronikowski (I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich) i Ksymena Poradzisz (Gimnazjum Dwujęzyczne nr 17).

Tytuł Rybnickiego Prymusa otrzymali Mateusz Bronikowski (liceum; opiekun mgr inż. Krystyna Uherek), Ksymena Poradzisz (gimnazjum; opiekunowie mgr inż. Krystyna Uherek i mgr Ewa Gatnar), Anna Chowaniec (gimnazjum; opiekun mgr Joanna Mikszta) i Tomasz Kaziród (gimnazjum; opiekun mgr Zuzanna Pasierbek).

Gratulujemy!