I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku Nasi uczniowie w IX Marszobiegu w Jejkowicach

Nasi uczniowie w IX Marszobiegu w Jejkowicach

W dniu 22 maja 2016 r. w ramach ogólnopolskiej akcji ?Cała Polska biega? reprezentacja uczniów naszej szkoły brała udział w IX Marszobiegu w Jejkowicach.

Piękna i słoneczna pogoda sprawiła prawdziwą niespodziankę organizatorom imprezy. Na starcie stawiło się ponad 150 osób. Trasa biegu liczyła ok. 2,5 km ulicami Jejkowic i wiodła spod budynku Gimnazjum do Strzelnicy, gdzie był nawrót i powrót do miejsca startu. Wszyscy reprezentanci naszej szkoły zmierzyli się z dystansem na miarę swoich aktualnych możliwości, a po przekroczeniu mety otrzymali pamiątkowe medale.

Na podium ?wbiegli? Kinga Benko ? 3. miejsce w kategorii 1999 i starsi oraz Andrzej Piecha ? 2. miejsce w tej samej kategorii.

Wszystkim startującym uczniom i uczennicom gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych biegach.

Naszą szkołę reprezentowali: Kinga Benko, Kasia Kokieć, Paulina Nawrocka, Natalia Bujewicz, Szymon Gamrat, Łukasz Kurpanik, Kajetan Szendzielorz, Konrad Śliwiński, Maciej Cytrycki, Kacper Sikora, Jacek Wojaczek, Tomasz Knura, Jan Kasza.