I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku Nasi uczniowie biegali z całą Polską

Nasi uczniowie biegali z całą Polską

W dniu 28 maja 2017 r. w ramach ogólnopolskiej akcji ?Cała Polska biega? chętni uczniowie naszej szkoły wzięli udział w X Marszobiegu w Jejkowicach.

Organizator zamówił piękną i słoneczną pogodę (nawet było trochę za gorąco) na jubileuszową X edycję. Trasa biegu liczyła ok. 2,3 km ulicami Jejkowic i wiodła spod budynku Gimnazjum do Strzelnicy, gdzie był nawrót do miejsca startu.

Wszyscy reprezentanci naszej szkoły zmierzyli się z dystansem na miarę swoich aktualnych możliwości, a po przekroczeniu linii mety otrzymali pamiątkowe medale, wodę oraz ciepły posiłek. Dodatkową atrakcją było losowanie nagród/niespodzianek wśród wszystkich uczestników biegu.

Wszystkim startującym uczniom i uczennicom gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych biegach.

Naszą szkołę reprezentowali Kasia Kokieć, Szymon Gamrat, Kacper Sikora i Tomasz Knura.

Andrzej Pieccha