Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku Nasi pływacy z Pucharem Dyrektora ZSB

Nasi pływacy z Pucharem Dyrektora ZSB

Dnia 7 marca 2018 r. na pływalni Zespołu Szkół Budowlanych odbył się jubileuszowy XXV Mityng Pływacki o Puchar Dyrektora ZSB.

Jak co roku w zawodach brały udział rybnickie szkoły ponadgimnazjalne. W mityngu wzięło udział ponad 70 uczniów i uczennic.

Po zaciętych i pasjonujących wyścigach pływackich najlepszą szkołą okazało się I LO im. Powstańców Śląskich w Rybniku. Na drugim miejscu uplasował się Zespół Szkół Budowlanych, a na najniższym stopniu podium stanęło IV LO im. M. Kopernika.

Puchar przechodni Dyrektora ZSB trafił na stałe do I LO w Rybniku! Stało się tak ponieważ uczniowie z naszej szkoły wygrali klasyfikację generalną po raz trzeci z rzędu.

Zgodnie z regulaminem zawodów puchar pozostanie u nas na zawsze.