I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku Największe zainteresowanie w Rybniku „Powstańcami”

Największe zainteresowanie w Rybniku „Powstańcami”

Tegoroczny nabór do szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych był dla samorządów wyjątkowo trudny. W wyniku reformy oświaty przystępowali do niego zarówno absolwenci trzecich klas gimnazjów, jak i absolwenci ósmych klas szkół podstawowych.

Pod kątem popularności szkół największe zainteresowanie młodych ludzi budził Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich w Rybniku. Dokumenty do naszej  szkoły złożyło 485 osób z 1. preferencji na 390 miejsc (124%).

Wszystkim uczniom zarówno nowym, jak i obecnym życzymy udanych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu.