I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku Maseczka „Powstańca” – finał konkursu

Maseczka „Powstańca” – finał konkursu

Dużym zainteresowaniem cieszył się konkurs na opracowanie logo szkoły na maseczki ochronne w I Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Powstańców Śląskich w Rybniku.

Ze względu na nakaz noszenia maseczek ogłosiliśmy konkurs graficzny na projekt maseczki „Powstańca” promującej nasze liceum.

Projekty można było wysyłać do końca września. Po wstępnej selekcji najciekawsze prace wzięły udział w głosowaniu uczniów.

Wygrała maseczka autorstwa Szymona Bednorza z klasy 3e. Już niedługo będziecie mogli ją kupić!

Poniżej prezentujemy wzory maseczek, które brały udział w głosowaniu uczniów: