I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku Mamy status Brązowej Europejskiej Szkoły Praworządności!

Mamy status Brązowej Europejskiej Szkoły Praworządności!

W dn. 03.04.2017 r. na Zamku Golubskim, podczas III Kongresu COPTIOSH, nastąpiło podsumowanie VI Ogólnopolskiego Rankingu Olimpijskiego COPTIOSH 2017 roku.

Status Brązowej Europejskiej Szkoły Praworządności RP 2017 rokuW VI Ogólnopolskim Rankingu Olimpijskim COPTIOSH I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Powstańców Śląskich w Rybniku znalazło się w grupie placówek, które zajęły miejsca LI-C i tym samym uzyskała status Brązowej Europejskiej Szkoły Praworządności RP 2017 roku.

Gratulujemy nauczycielom historii i wos sukcesów olimpijskich w olimpiadach społeczno-prawnych!

VI Ranking Olimpijski (podobnie jak i wcześniejsze jego edycje) znajduje się na naszej stronie www.coptiosh.eu.

Link do VI Rankingu 2017 roku: http://coptiosh.eu/VI-Ranking-2017-za-rok-szkolny-2015-16_589.html