I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku Liga Języka Angielskiego 2016 – wyniki etapów pisemnych

Liga Języka Angielskiego 2016 – wyniki etapów pisemnych

W IX edycji Międzyszkolnej Ligi Języka Angielskiego wzięło udział 62 uczestników z 24 gimnazjów.

Cztery tradycyjne etapy pisemne (słuchanie i czytanie ze zrozumieniem, gramatyka i słownictwo) odbyły się w tym roku w jednym dniu ? 21 marca. Do rozgrywek ustnych zakwalifikowało się 14 ?Ligowiczów? z 11 szkół ? z Rybnika, Żor, Wodzisławia Śląskiego, Radlina, Raciborza, Nędzy oraz Suszca. Finał odbędzie się w czwartek 28 kwietnia o godz. 10.00 w auli naszej szkoły. Zapraszamy i trzymamy kciuki.

>> Liga 2016 – finaliści (pobierz plik)

>> Liga 2016 – wyniki 4 części (pobierz plik)