I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku Laureaci konkursów przedmiotowych 2018

Laureaci konkursów przedmiotowych 2018

Uczniowie Gimnazjum Dwujęzycznego nr 17 w Rybniku w roku szkolnym 2017/18 wywalczyli siedem tytułów laureatów Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych. Podwójnym laureatem został Karol Tokarski z klasy IIIA.

Laureatami Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych dla uczniów szkół gimnazjalnych zostali:

• z języka angielskiego: Jakub Barabasz (IIIB), Aleksandra Szołdra (IIIB),
  • z języka polskiego: Milena Smołka (IIIB),
  • z matematyki: Karol Tokarski (IIIA),
  • z historii: Stanisław Mroszczak (IIIB),
  • z chemii: Karol Tokarski (IIIA),
  • z języka francuskiego: Patrycja Pielorz (IIA).

W dniu 9 kwietnia 2018 roku nasi laureaci odebrali swoje dyplomy podczas gali w Centrum Kulturalno-Edukacyjnym w Czerwionce-Leszczynach.

Finalistami Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych dla uczniów szkół gimnazjalnych zostali:

• z języka angielskiego: Irmina Lepiarczyk (IIA), Klaudia Kulesza (IIIA),
  • z biologii: Filip Dziuba (IIIA).