I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku Kto został Rybnickim Prymusem 2017?

Kto został Rybnickim Prymusem 2017?

W siedzibie Ogniska Pracy Pozaszkolnej Zespołu ?Przygoda? odbyły się uroczystości wręczenia Stypendiów Prezydenta Miasta i nagród Rybnicki Prymus. Wyróżnienia otrzymali m.in. uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego i Gimnazjum Dwujęzycznego nr 17 w Zespole Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich w Rybniku.

Stypendia Prezydenta Miasta Rybnika otrzymali Ada Ryszka (I LO, klasa 3b) i Karol Tokarski (G17, klasa IIA).

Nagrody Rybnickiego Prymusa w kategorii Nauka otrzymali Jagna Zając (G17, IIIB), Hanna Witoszek (G17, IIIA), Alicja Podleśny (G17, IIIB), Tomasz Kaziród (G17, IIIB) i Karol Tokarski (G17, IIA).

Tytuł Rybnickiego Prymusa 2017 w kategorii Kultura otrzymali następujący uczniowie naszej szkoły: Marta Jarzyna, Emilia Bronikowska, Martyna Pogorzelczyk (zespół Przygoda), Oliwia Brzeska, Karolina Panek, Wiktoria Kowalska, Kinga Nowak, Karolina Panek, Ada Ryszka (Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku), Marcin Knura, Dominik Marszałek i Maria Werner (Państwowa Szkoła Muzyczna w Rybniku).

Fot. materiały własne, Bartłomiej Furmanowicz – Rybnik.com.pl