I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku Konkurs na plakat promujący ?Święto matematyki?

Konkurs na plakat promujący ?Święto matematyki?

Uczniów naszej szkoły zapraszamy do udziału w konkursie na plakat matematyczny promujący Święto Matematyki.

W piątek 8 czerwca w naszej szkole odbędzie się kolejna edycja ?Święta matematyki?. Szczegółowy program imprezy zostanie podany w najbliższym czasie, ale już teraz zapraszamy Was do udziału w konkursie na plakat matematyczny (format minimum A3). Prace prosimy składać u nauczycieli matematyki do środy 6 czerwca. Na autorów najlepszych prac czekają nagrody!

Uwaga! Prace można wykonywać indywidualnie lub w parach.

Tak wyglądały prace w poprzednich latach: