I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku Julka i Szymon w 4. edycji ?Biegu Kopernika?

Julka i Szymon w 4. edycji ?Biegu Kopernika?

W sobotę 24 marca w dzielnicy Paruszowiec odbył się czwarty ?Bieg Kopernika?, w którym wzięli udział uczniowie naszej szkoły.

Julia Woźniak na dystansie 5 km uplasowała się na 9 pozycji w kategorii kobiet, natomiast Szymon Gamrat, pomimo przewrotki na trudnej przełajowej trasie, przybiegł do mety na 26 miejscu.

Zawody biegowe, świetna organizacja i atmosfera pozwalały zapomnieć o niezbyt wysokiej temperaturze jaka panowała w tym dniu, a na mecie czekał dla wszystkich biegaczy piękny medal.