I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku Jesteśmy „Szkołą na medal”

Jesteśmy „Szkołą na medal”

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich w Rybniku dołączył do elitarnego grona ?Szkół na medal?. Wszystko to dzięki naszej anglistce, Ewie Gatnar.

Tytuł ?Szkoły na medal? jest przyznawany placówkom oświatowym, które mają w swoich szeregach pedagogów nominowanych do tytułu ?Nauczyciel Roku?. Przypomnijmy, że w 2015 roku nominację do tego tytułu otrzymała nasza anglistka, Ewa Gatnar.

Zachęcamy do zapoznania się z materiałami dotyczącymi konkursu ?Nauczyciel Roku 2015?:

>> Relacja z Gali Konkursu ?Nauczyciel Roku 2015? na Zamku Królewskim w Warszawie

>> Galeria zdjęć z Gali Konkursu ?Nauczyciel Roku 2015? na Zamku Królewskim w Warszawie

>> Ewa Gatnar ? dorobek zawodowy