I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku Jesteśmy ?Srebrną Szkołą 2016?

Jesteśmy ?Srebrną Szkołą 2016?

Fundacja Edukacyjna ?Perspektywy? potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Powstańców Śląskich w Rybniku jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych Perspektywy 2016 i przysługuje mu tytuł ?Srebrnej Szkoły 2016?.

W Rankingu Liceów Ogólnokształcących 2016 nie mogło zabraknąć naszej szkoły. W tym roku I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Powstańców Śląskich w Rybniku zajęło 138. miejsce (2015 r. ? 148. miejsce, 2014 r. ? 211. miejsce). Z kolei w województwie śląskim nasze liceum plasuje się na 14. miejscu.

Czytaj więcej tutaj >>