Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku Finał Wojewódzki w Drużynowych Biegach Przełajowych

Finał Wojewódzki w Drużynowych Biegach Przełajowych

Reprezentacja dziewcząt jako Mistrz miasta Rybnika w Drużynowych Biegach Przełajowych, w dniu 5 kwietnia 2019 r. wyjechała do Bytomia, gdzie odbył się Finał Wojewódzki.

Zawody zostały przeprowadzone w parku miejskim, a trasa biegu nie należała do łatwych, gdyż 150 metrowy podbieg dał się we znaki wszystkim zawodniczkom. Na starcie stanęło 11 ekip żeńskich z całego województwa śląskiego. Wszystkie dziewczyny „powalczyły” podczas biegu i w efekcie nasza reprezentacja zajęła wysoką 6 lokatę. Serdecznie gratulujemy!!!!
Skład: Julia Woźniak ( klasa III ), Julia Woźniak ( klasa II ), Julia Drożdż, Magdalena Brożyńska, Marta Piątek, Dorota Pluta, Anna Smerczek.