I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku Finał Szkolnego Ryjka

Finał Szkolnego Ryjka

Dnia 16 listopada 2018 r. w Galerii Focus Park odbył się finał Szkolnego Ryjka.

W skład jury, które oceniało występy uczniów weszli członkowie znanych kabaretów, takich jak: Kabaret Chyba, Smile oraz Paranienormalni. Naszą szkołę reprezentowały Zuzanna Musielak i Irmina Lepiarczyk z klasy III A gimnazjum, które wymyśliły dla siebie nazwę: ?Kabaret Młodych Pań?, a swój skecz zatytułowały ?Na szczęście przez telefon nie wszystko widać?. Dziewczyny ze swoim autorskim skeczem uplasowały się na drugim miejscu w swojej kategorii wiekowej. Serdecznie gratulujemy udanego występu.