I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku Dni Otwarte w ZS nr 1 w Rybniku

Dni Otwarte w ZS nr 1 w Rybniku

Zapraszamy na Dni Otwarte w Zespole Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich w Rybniku.

Dzień Otwarty w Gimnazjum Dwujęzycznym nr 17 rozpocznie się w piątek 22 kwietnia o godzinie 14:15 w auli szkolnej (II piętro). Zapraszamy uczniów klas szóstych SP wraz z rodzicami.

>> Informacje na temat rekrutacji do Gimnazjum Dwujęzycznego nr 17 w Rybniku

Dzień Otwarty w I Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Powstańców Śląskich odbędzie się w czwartek 28 kwietnia w godz. 12:00-15:00.

W programie m.in. zwiedzanie szkoły, spotkania z uczniami, eksperymenty w pracowniach chemicznej i fizycznej oraz krótka prezentacja artystyczna w auli szkolnej (o godz. 14:00).

Zorganizowane grupy prosimy o potwierdzenie przybycia oraz podanie godziny na adres olakosior@wp.pl.

>> Rekrutacja do I Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Powstańców Śląskich w Rybniku ? czytaj więcej

Fundacja Edukacyjna ?Perspektywy? potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Powstańców Śląskich w Rybniku jest wśród najlepszych liceów ogólnokształcących w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016 i przysługuje mu tytuł Srebrnej Szkoły 2016.