I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku Charytatywne Warsztaty Taneczne

Charytatywne Warsztaty Taneczne

17 października 2015 roku odbyły się Charytatywne Warsztaty Taneczne, podczas których zbieraliśmy pieniądze dla chorującej na nowotwór uczennicy naszej szkoły - Alicji Bień.

Zarówno uczniowie jak i mieszkańcy Rybnika spotkali się w Centrum Rekreacji i Rehabilitacji ?Bushido?, aby pod okiem instruktorów Joanny Sobczak i Patryka Brdeja rozwijać swój taneczny warsztat. Spotkanie zorganizowała uczennica kl. III A Gimnazjum, Wiktoria Lepiorz. Zebrana kwota to 1540 zł.