I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku Bieg Wiosny 2018: I LO na podium!

Bieg Wiosny 2018: I LO na podium!

Uczniowie I LO w Rybniku wzięli udział w Biegu Wiosny, czyli imprezie biegowej zorganizowanej przez MOSiR Rybnik na boiskach RKP przy ul. Gliwickiej.

W niedzielę 20 maja najlepiej wśród uczniów naszej szkoły spisała się Julia Woźniak, która indywidualnie zajęła 3. miejsce w kategorii dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych.

Dzięki waleczności i dobrej postawie na trasie naszych uczniów i uczennic I LO w Rybniku zajęło w klasyfikacji drużynowej 2. miejsce!

Naszą szkołę reprezentowali Kasia Paszek, Julia Drożdż, Ewa Fojcik, Pola Kaźmierczak, Maciej Cytrycki, Szymon Gamrat.

Opiekunem grupy był Andrzej Piecha.