I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku XXXIII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej – etap rejonowy

XXXIII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej – etap rejonowy

Dnia 14.04 2018 odbył się etap rejonowy XXXIII OLIMPIADY WIEDZY EKOLOGICZNEJ, w którym wzięli udział uczniowie naszej szkoły ? Paweł Stenzel (2b) i Michał Gontarz (2c) pod opieka p. Izabeli Wróblewskiej i p. Małgorzaty Niedzieli.

W przerwie rozgrywek wszyscy uczestnicy zwiedzali Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie mogli zapoznać się z działalnością ośrodka i poczuć się jak przyszli studenci, którzy mają możliwość ćwiczyć i doskonalić umiejętności medyczne na fantomach z użyciem prawdziwej aparatury medycznej.