I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku 3. Festiwal Nauk Geograficznych – wyniki

3. Festiwal Nauk Geograficznych – wyniki

Za nami 3. edycja Festiwalu Nauk Geograficznych, tym razem pod hasłem ?Finlandia?.

Do szkolnego konkursu zgłosiło się 14 drużyn z liceum i gimnazjum.

Najlepsi okazali się uczniowie klas 3f LO (Agnieszka Klimeczek, Leszek Komorowski i Łukasz Jezapkowicz) i IIIB GIM (Marta Perenc, Stanisław Moszczak i Julia Piasecka). Obie drużyny te uzyskały taką samą liczbę punktów.

Drugie miejsce wywalczyli uczniowie klasy 2c LO (Michał Gontarz, Ewelina Sopala i Kinga Nowak), a trzecie ? IIIA GIM (Wiktoria Wróbel Kamil Kowalski i Filip Dziuba).

Beata Mokrzycka