I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku 100-lecie III Powstania Śląskiego – wyniki konkursu

100-lecie III Powstania Śląskiego – wyniki konkursu

Przedstawiamy wyniki konkursu na prezentację multimedialną pt. „100-lecie III Powstania Śląskiego w mojej przestrzeni”, skierowanego do uczniów naszego liceum.

Pierwsze miejsce zajęła Julia Rusin, a drugie – Katarzyna Buszka. Jury przyznało również dwa wyróżnienia, które otrzymały Ewa Kuś i Wiktoria Manderla.

Konkurs szkolny 100-lecie III Powstania Śląskiego – Julia Rusin ILO klasa 2a

Organizatorami konkursu są nauczyciele: Dariusz Jądro, Stanisław Kucharczak, Małgorzata Małek, Jolanta Stelmach-Adamczyk, Beata Mokrzycka oraz PTG Koło terenowe w Rybniku.